Apartament:

 • "LOFT"

  Usytuowany na poddaszu o powierzchni 100 m2, ma loftowy charakter, jest bardzo przestronny, a zarazem przytulny za sprawą znajdującego się w nim kominku. W centralnej części pomieszczenia dostrzegamy majestatyczny komin wykonany z naturalnej cegły, która w połączeniu z drewnianymi belkami oraz metalowymi szynami oświetleniowymi nadaje industrialny ton wnętrzu. W apartamencie do dyspozycji gości znajdują wygodne łóżka: dwa 1 osobowe i jedno 2 osobowe. Aneks kuchenny i salon z wspomnianym wyżej kominkiem oraz dużym TV z dostępem do Internetu umilą Państwu wypoczynek. W łazience warto zrelaksować się odprężającą kąpielą w wannie. Z okien pokoju i balkonów apartamentu można podziwiać znad koron świerków panoramiczny krajobraz okolicy oraz poczuć naturalność i zmysłowość tego wyjątkowego miejsca.

  Cena: już od 280 zł za dobę dla 3-4 osób

  Cena: już od 240 zł za dobę dla 2 osób

Pokój:

 • "ŚWIERKOWY"

  Świerkowy jest to duży pokój dwuosobowy, w którym przeważają odcienie szarości oraz biel. Pokój posiada własną przestronną łazienkę z prysznicem oraz balkon, z którego można podziwiać malownicze sielskie krajobrazy.

  Cena: już od 199 zł za dobę za pokój.Ceny noclegów uzależnione są od terminu i długości pobytu.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 natomiast kończy o godz. 12.00 dnia następnego.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata 30% należności na konto. W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej.

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union.

www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland